Vivese Senso Duo Shampoo – Osłabione włosy? Pożądasz specyfiku, który zlikwiduje ten problem oraz poprawi wygląd Twoich włosów raz na zawsze? To znalazłaś!

Opublikowany Autor admin

Łamliwe, słabe i wypadające włosy to niestety najpopularniejszy kłopot, z którym systematycznie konfrontują się dzisiaj nie tysiące, ale miliony Polaków oraz Polek. Podstawą zapewne być niewłaściwa dieta oraz niskie nawyki żywieniowe, brak odpowiednich substancji odżywczych, w niniejszym witamin oraz biopierwiastków czy przechodzona właśnie choroba. Vivese Senso Duo Shampoo to dermokosmetyki, które koncentrują dwa w samym: skuteczność szamponu wzmacniającego zmęczone włosy i skuteczność olejku, który polepsza ich stan i organizację. Dzięki tak dostosowanemu składowi oba produkty nawzajem się uzupełniają, stanowiąc funkcjonalną i działającą ochronę dla włosów. Co istotne, doskonale kształtują się również dla kobiet, jak i dla klientów, stojąc się ratunkiem dla zmęczonych włosów.

Niezawodne ekstrakty roślinne

Skład kosmetyków sprawia, że cały olejek oraz wyciąg pełni zupełnie inną rolę, wpływając na drugi element włosa:

– zmuszając go do wzrostu,

– chroniąc przed łamaniem,

– wspierając i pobudzając naruszone cebulki.

Wspomagają w tym ujęte w nim ekstrakty roślinne, pośród których warto przytoczyć ekstrakt z kiełków soi i pszenicy, z kamelii oraz argininę. To aktualnie owe czynniki stanowią o sprawnym funkcjonowaniu środka oraz uważają całe znaczenie w procesie profilaktycznym, który umacnia budowę włosów, zapobiegając ich wypadaniu, a co wewnątrz tym chodzi, choćby do 60% obniżając ryzyko łysienia!

Vivese Senso Duo-Shampoo

Vivese Senso Duo Oil