Vivese Senso Duo Oil 2 – Masz dość tego, iż każdego dnia Twoja fryzura jest coraz mniej atrakcyjna? Koniec z wypadaniem włosów!

Opublikowany Autor admin

Vivese Senso Duo Oil 2 własną skuteczność bierze prosto z natury – moc naturalnych olejków roślinnych i dobrodziejstwo powstające z licznych elementów wzmacniających, które uważają się w samym serum sprawiają, iż tylko po pierwszej aplikacji może i odczuwać różnicę. To wielka formuła, która skupia się nie tylko na okazjonalnym upiększeniu fryzury, ale odżywia całą strukturę włosów – z ich mieszków począwszy.

Vivese Senso Duo Oil 2 – unikatowy skład w określonych proporcjach:

* Tarczyca bajkalska – poprawia mikrokrążenie skóry głowy, odżywia mieszki włosowe.

* Arginina – stymuluje produkcję keratyny, odpowiedzialnej za porost włosów.

* Kofeina – wstrzymuje przesadne wytwarzanie aktywnej formy testosteronu, pobudza cebulki.

* Ekstrakt z kamelii – poprawia strukturę włosa zawierając jego łuski.

* Olej kokosowy – ogranicza rozchwianie korzenia włosa, redukując podatność na wypadanie.

To jednak wciąż niepełna lista elementów znajdujących się w Vivese Senso Duo Oil 2 i skojarzonych z nimi zalecie. Ekstrakty z kiełków soi i pszenicy odżywiają, sok z nasion róży dostarcza do twarzy głowy naturalnych przeciwutleniaczy, natomiast obecność witamin A, C oraz E efektywnie chroni włosy przed szkodliwym wpływem wolnych rodników. Skuteczność Vivese Senso Duo Oil 2 jest udokumentowana niezliczonymi badaniami, co czyni niezbyty dowód że warto zastosować z plusów tego suplementu osobiście.

Vivese Senso-Duo Oil 2

Pro Engine Ultra

RevitalumMindPlus

Vivese