ProEngine Ultra – Masz już dosyć wykładania połowy pensji na paliwo? Wykorzystaj moc własnego samochodu jak najlepiej!

Opublikowany Autor admin

ProEngine Ultra to innowacyjna formuła idąca na usprawnienie procesu spalania poprzez uszlachetnienie każdego paliwa. Jej sekret polega na:

• skutecznym pozbywaniu się wody z planu paliwowego

• usprawnieniu procesu spalania

• czyszczeniu komory spalania

• czyszczeniu przewodów paliwowych

• eliminowaniu bakterii

• redukowaniu szlamu

Zaleta tego specyficznego produktu wychodzi z jego składników – ta jedyna formuła potrafi zwiększyć właściwości napędowe paliwa, rozbijając jego łańcuchy węglowe. Parametry spalania dzięki czemu obecnie robią się lepsze, a kierowca zaistniałe zmiany takie jak mniejsze spalanie bieżące i wzrost mocy silnika zauważy od razu po zastosowaniu fenomenalnego Pro Engine Ultra.

Co zawsze też nie koniec możliwości Pro Engine Ultra – efekt ten prócz tego, że od razu poprawia wydajność silnika może te cofać szkody, które stały mu spowodowane przez nawet wiele lat nieefektywnego użycia. Regularne stosowanie Pro Engine Ultra kupi na efektywne czyszczenie komory spalania z osadów, które przez owe całe lata doskwierały silnikowi – niszcząc nie ale tę pozycję samochodu, ale również portfel jej posiadacza. Dopełnienie powyższych wartości jest nadal konserwacja elementów spalania, dzięki jakiej wszystkie wyżej wymieniony korzyści z zastosowania Pro Engine Ultra zatrzymują się jeszcze długo – a najmniej do okresu przejechania 5000 kilometrów.

ProEngine

Revitalum Mind Plus

Vivese Senso Duo

Vivese Senso Duo Oil