Sposoby na silniejszy wzwód

Opublikowany Autor admin

avatar_99_page

Jeśli zależy ci na silniejszej erekcji, musisz systematycznie trenować

Przemieszczaj się pieszo oraz podskakuj zamiast pchać się do taksówki

Jeżeli zależy ci na mocniejszej erekcji, musisz regularnie ćwiczyć. Wzmocnienie ogólnego stanu twojego zdrowia i kondycji wpłynie zdecydowanie dodatnio na stan zdrowia twojego członka. Badania wykazują, iż faceci, którzy przechodzą codziennie 3 kilometry, mają o połowę mniej trudności ze wzwodem w porównaniu viagra bez recepty do mężczyzn, którzy praktykują siedzący tryb życia. Zatykanie się tętnic jest jedną z istotnych przyczyn zaniku wzwodu. Tętnice działają na optymalnym poziomie jedynie wtedy, gdy się regularnie ćwiczy. Nie trzeba od razu wykonywać wszystkich trudnych ćwiczeń penisa, aby pomóc mu być we wzwodzie jak najdłużej. Niezmiernie łatwe ćwiczenie, jak spacer zamiast zamawiania taksówki na małe dystanse już wystarczą, aby spowodować widoczną różnicę błyskawicznie i w komfortowy sposób. Innymi słowy, aby kogoś przelecieć, najpierw przeleć się do pracy.

W jaki sposób pomaga ziewanie?

Kiedy ziewasz, to naprawdę możesz mieć wzwód. Dzieje się tak dlatego, ponieważ zarówno ziewanie jak i erekcja są owocem działania nietrwałego, jednakże niesłychanie aktywnego biologicznie związku chemicznego, zwanego tlenkiem azotu. Gdy związek ten zostanie już uwolniony w mózgu, ma poniekąd przed sobą dwie drogi: może przemieścić się do ust albo do członka. Nigdy nie poczułeś małego drżenia tam na dole w czasie ziewania? Jest to efekt tego, iż tlenek azotu przemieścił się zarówno do ust jak i okolic penisa. Pamiętaj w takim razie o częstym ziewaniu oraz uwalnianiu więcej tlenku azotu dla silniejszej erekcji. Tylko nie przesadzaj z tym ziewaniem w miejscu pracy, bo cię uznają za leniucha.

Dobrze się wysypiaj

Po seksie twój członek jest w większości wypadków wyczerpany. Musi wypocząć. Tym samym niezmiernie istotne jest, abyś zażył tyle snu, ile tylko możesz. Podczas zdrowego snu zdrowy mężczyzna doświadcza pięciu-sześciu wzwodów, ale niekoniecznie jest to okazja do kolejnej igraszki z partnerką. W ten sposób twoje ciało raportuje ci, iż twój penis jest erekcja zdrowy oraz gotowy znowu do użycia. Twój penis “ładuje się” podczas snu. A więc dla mocnej oraz zdrowej erekcji, niczym nie zmącony oraz długi sen jest niesłychanie ważny.