Dlaczego ci się nie chce kochać?

Opublikowany Autor admin

indeks1

Dlaczego ci się nie chce uprawiać seksu?

Brak zainteresowania seksem u facetów to nie to samo, co problemy ze wzwodem lub impotencja. Mężczyźni, którzy cierpią na zbyt niskie libido albo nawet jego brak, są w stanie uzyskać erekcję, nawet, jeżeli stracili całkowicie zainteresowanie seksem.

Brak zainteresowania seksem u mężczyzny może być wywołany bardzo różnorodnymi czynnikami, które obejmują zarówno czynniki fizyczne i psychiczne. Te pierwsze to z reguły choroba alkoholowa, uzależnienie od narkotyków, nadwaga, anemia, niski poziom testosteronu, cukrzyca lub działania uboczne niektórych leków.

Wśród psychicznych przyczyn niskiego libido albo wręcz jego braku wymienia się depresję, stres, ukryty homoseksualizm i kłopoty w związku. Niskie
kamagra zel libido może także wystąpić u niektórych mężczyzn za sprawą zahamowań wywołanych traumatycznymi przeżyciami w wieku dziecięcym.

Stres

Większość mężczyzn doznaje stresu za sprawą trudów zawodowych lub problemów w związku bądź w rodzinie. Może to prowadzić do znacznego obniżenia libido. Niezależnie od przyczyn stresu, organizm człowieka ma naturalną tendencję do reagowania na niego przygotowaniem do walki lub ucieczki. Z tego powodu wytwarza hormony takie jak kortyzol i adrenalina, które w praktyce mają pobudzać go do działania. Ciężko jednakże po otrzymaniu reprymendy od zwierzchnika zacząć go bić albo brać nogi za pas, w związku z tym przeważnie dusimy tę naturalną reakcję, powodując, że nasilona energia i napięcie nie znajdują ujścia. Jeśli przez długi okres czasu trwasz w podobnej sytuacji nie próbując rozładować swojego stresu, możesz liczyć się z pojawieniem się jego skutków zdrowotnych, w tym trudności seksualnych, takich viagra cena jak brak popędu płciowego lub brak zainteresowania seksem.