Dziewięć przepisów na zwiększenie libido

Opublikowany Autor admin

4305-4054-wu.jpg

Poznaj kilka sprawdzonych sposobów na to, żeby bardziej Ci się chciało i żeby twoja i kochanki satysfakcja ze stosunku była o wiele większa.

Prezentuje parę prostych wskazówek, żeby w twoim łóżku zrobiło się naprawdę namiętnie!
1. Dotykaj swoją partnerkę
Jeśli będziesz każdego dnia dotykał partnerkę, twój organizm zacznie wytwarzać hormony, które wzmocnią waszą więź. Badania prowadzone za oceanem wykazały, że dotyk stymuluje wydzielanie oksytocyny – substancji neurochemicznej, która zbliża pary ze sobą. Skutek jest jasny: częściej zaczynasz mieć ochotę na seks.
2. Wolny czas spędzaj na słońcu

Godzina spędzona na słońcu może podnieść poziom testosteronu (najważniejszego męskiego hormonu) w twoim ciele aż o 69 procent – do takiego wniosku doszli badacze z Uniwersytetu Kalifornijskiego. W dodatku światło słońca obniża poziom melatoniny, hormonu, który obniża płodność i popęd seksualny. Solarium też tak działa.
3. Oglądaj filmy o miłości

Według naukowców z Uniwersytetu Michigan oglądanie romansów może sprawić, iż mężczyzna stanie się bardziej romantyczny i czuły. Ustalili oni, że filmy miłosne zwiększają poziom progesteronu – hormonu odpowiedzialnego za wzrost libido – aż o 10 procent. Największym twoim kłopotem będzie znalezienie takiego filmu, w czasie którego uda ci się nie zasnąć.
4. Często ziewaj
Ziewanie i wzwody są dozorowane przez przez tą samą substancje chemiczną: tlenek azotu. Ziewając, przyszykujesz magistrale neurochemiczne, dzięki którym staniesz na wysokości zadania, kiedy pojawi się tego rodzaju potrzeba. Oprócz tego ziewanie powoduje, że czujesz się zrelaksowany, a do twojego członka napływa więcej krwi.

5. Spożywaj ekstrakt z granatu
Na co dzień pij szklankę soku z granatu. Badania zrealizowane na Uniwersytecie Kalifornijskim dowiodły, levitra tanio
że owoc ten pomaga zwiększyć przepływ krwi do twojego najlepszego kumpla. Prócz tego powoduje, że całujesz bardziej namiętnie.
6. Wąchaj wanilię

Woń wanilii skutecznie zwiększa przepływ krwi do penisa – tak twierdzą naukowcy z Fundacji Leczenia Smaku i Węchu w Chicago. Wanilia zwiększa wytwarzanie fal alfa w mózgu, które odprężają i pomagają wyzbyć się zahamowań. Układ chemiczny wanilii jest podobny do dopaminy – substancji produkowanej w mózgu, która aktywuje podniecenie seksualne. Rozumie się samo przez się, że nabywanie lodów waniliowych jest dużo mniej przykre niż zaopatrywanie się w specyfiki na potencję.
7. Jedz zdrowo
Jeżeli facet spożywa zbyt mało cynku, jego ciało produkuje mniej testosteronu. Wskutek tego wskazane jest włączyć do menu dużo potraw mięsnych, orzechów, nabiału oraz pełnoziarnistego pieczywa. Nie zapomnij także o witaminie C, która powiększa stan oksytocyny w ciele i wspomaga funkcjonowanie gruczołów płciowych.
8. Zerwij z nałogiem palenia

Nikotyna znajdująca się w wyrobach tytoniowych może prowadzić do zawężenia naczyń krwionośnych, utrudniając transport krwi do członka. Pewne badanie wykazało, że spalenie jedynie dwóch papierosów może sprawić, że erekcje staną się bardziej miękkie. Nie zapominajmy też o innych negatywnych aspektach palenia, np. nieświeży oddech, żółte zęby oraz zmarszczki.
wiecej na naszej stronie viagra cena